Türkiye’nin Her Yerine

Yoğunlukla İstanbul ve İzmir’den olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına parsiyel taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya illerine günlük seferlerimiz bulunmaktadır. Diğer illerimiz arası parsiyel nakliyat hizmeti almak istediğiniz de ise firmamıza enaz 1 hafta öncesinden bilgi vermeniz ve rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Parsiyel taşımacılık hizmetimiz ile neler taşıtabilirsiniz? 

Öğrenci eşyası, çeyiz eşyası, 1+1 az eşya, tek parça koltuk, beyaz eşya gibi komple bir eşyasına göre hacim olarak daha az yer kaplayan her türlü ev eşyanızı firmamız aracılığı ile ekonomik fiyatlara bir yerden bir başka yere taşıma fırsatı bulabilirsiniz.

Eşyalarımız kaç günde tarafımıza teslim edilir?

Teslim alınan eşyalarınız engeç 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Edirne’den Kars’a, Ardahan’dan İzmir’e neresi olursa olsun eşyalarınızı taşıyacak bir aracımız mutlaka vardır. Üstelik en kısa zaman diliminde…

Eşyalarımızı paketliyor musunuz?

Parsiyel taşımalarda genelde ufak tefek eşyalar paketlenir ama büyük hacimli eşyaların paketlenme işlemi yapılmaz. İşte tam bu noktada firmamız büyük tüm parça eşyalarınızı havalı naylon malzemeden paketlemektedir.

Mobilyacınız var mı?

Her çeşit mobilyayı sökme ve yeni adreste montaj yapabilecek montör elemanlarımız vardır. De-montajı yapılan eşyalarınız yeni adreste aynen alındığı gibi tekrar montaj işlemi yapılmaktadır.

Nerede olursanız olun firmamızı arayarak taşıma işleminiz için yardım alabilirsiniz. Telefonda sizleri karşılayan Müşteri Temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.