Parça Eşya Taşıma

Parsiyel taşımacılığın bir diğer tanımı olan parça eşya taşıma, genelde ev eşyası taşımacılığı için kullanılan bir terimdir. Parsiyel taşımacılık terimi ile parça eşya taşıma aslında aynı anlamı ifade ederken parsiyel, genelde ambar ve kargo ürünlerinin nakliyesi için parça eşya ise ev eşyası taşımacılığı için son dönemde sıkça kullanılmaktadır.

Parça eşya nakliyesi ile bir ilden başka bir ile göndermek istediğiniz ev eşyalarınızı ekonomik fiyatlara taşıma imkanı bulabilirsiniz. Fakat bu hizmeti alırken Kurumsal firmalar ile görüşmenizi ve anlaşmanızı tavsiye ederiz. Sektörde birçok firma görünümlü korsan nakliyeci müşteri ile anlaştığı tarihte eşyaları teslim almakta fakat teslimat söylenilen zamanda gerçekleştirilmemektedir.

Firmamız İstanbul ve İzmir şubeleri ile evden eve nakliyat sektöründe parça eşya taşımacılığını profesyonelce sunan tek nakliyat firmasıdır. Parcaesyatasima.com.tr ve Parsiyeltasimacilik.com.tr web sitelerimiz aracılığı ile bizlere ulaşan müşterilerimize nakliye çözümlerinde kendilerine çözüm ortağı olmaktayız.

Amacımız sadece para kazanmak değil, müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön planda olmuştur. Firmamızdan hizmet alan her müşterimiz firmamızın çalışma prensibinden çok memnun kalıp bizleri gerçekleşen diğer nakliye ihtiyaçlarında da tercih etmektedirler. Misyonumuz gereği ”Güven kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederiz.”

Sizlerde parça eşya nakliye işlemleriniz olduğunda firmamızı tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Özellikle yazlık, öğrenci ve çeyiz nakliyelerinde firmamızdan aldığınız destek ile sorunsuz bir taşıma hizmeti almış olursunuz.

Türkiye’nin ilk parça eşya taşıma firması olma özelliği taşıyan firmamız, eşyalarınızı kendi özmal reklam ve logolu araçlarıyla taşımaktadır. Taşıma işlemlerinde kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır.

Bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz, söz verdiğimiz zamanda eşyalarınızı teslim almamız, paketlemeyi en son teknolojik ürünlerle gerçekleştirmemiz, konusunda uzman ve deneyimli personel çalıştırmamız ve yine söz verdiğimiz zaman eşyalarınızı tarafınıza teslim etmemiz gelmektedir.

Nakliye işlemleriniz için lütfen bize iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan enaz 5 gün öncesinden iletişime geçerek nakliye organizasyonlarınızı yapabilirsiniz.