Parsiyel Eşya Taşıma Fiyatları

Bu yazımızda sizlere parsiyel eşya taşıma fiyatları hakkında genel bilgi sunacağız. Şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatları için yazımızı mutlaka sonuna kadar okuyunuz.

Parsiyel eşya taşıma fiyatları taşınılacak eşyanın tam detayı alınarak yapılabilir. Eşya miktarı, oturduğunuz evin kat durumu, asansör olup olmadığı gibi faktörlere bağlı olarak fiyatta değişkenlik olabilmektedir. En doğru fiyatlandırma eşyanın yerinde görülmesi ile ortaya çıkmaktadır. Fakat bu her durumda mümkün olmamaktadır. İşte burada müşteri temsilcilerinin sizlere soracağı sorulara eksiksiz cevap vermeniz ve taşınılacak eşyanızı detaylı olarak müşteri temsilcisine belirtmeniz gerekmektedir. Bazı durumlarda müşteriler sadece büyük eşyaları söyleyerek fiyat almakta ve ufak tefek koli ve benzeri eşyaları söylemeye gerek duymazlar. Taşıma esnasında bu durum ortaya çıkması durumunda firma haklı olarak ek ücret talep etme hakkına sahip olmaktadır. İşte bu konuda sıkıntı yaşamamak adına eşyalarınızın listesini eksiksiz vermenizde fayda vardır.

En uygun fiyatlara taşınmak için nakliye işleminizi gerçekleştirmek istediğiniz günden enaz 1 hafta öncesinden firmamızla iletişime geçmenizde fayda vardır. Bu durumda müşteri temsilcisi çalışanlarımız en uygun zamana taşıma işleminizi organize ederek sizlere yardımcı olacaklardır.

Not: Sektörde çok sayıda korsan firma olduğundan çok düşük fiyat talebinde bulunan firmalara güvenmeyiniz. Bu firmalar sizlerle anlaştıktan sonra bilginiz dışında eşyalarınızı belli ücretler karşılığında ve verdiğiniz bilgileri eksik ileterek başka firma veya kamyonculara satmaktadırlar. Taşıma esnasında hiç hesapta olmayan ücretler ödemek zorunda kalabilir ve gelen insanların eşya taşıma konusunda profesyonel olmamayışı ile eşyalarınız zarar görebilmektedir.

Tercihinizi her zaman profesyonel ve kurumsal firmalardan yana kullanın. Firmamıza parcaesyatasima.com.tr ve parsiyeltasimacilik.com.tr siteleri üzerinden ulaşabilir, taşıma işleminizi en uygun nakliye fiyatlarına organize edebilirsiniz.