İstanbul İzmir Parsiyel Taşıma

  • İstanbul İzmir Parsiyel Taşıma

İstanbul ve İzmir illeri parsiyel eşya nakliyatını en sık gerçekleştirdiğimiz illerin başında gelmektedir. Her iki ilde şubelerimizin olması ile haftada enaz 3 veya 4 sefer parsiyel eşya taşımacılığı seferleri düzenlenmektedir.

Parsiyel eşya nakliyesini ilk olarak İstanbul-İzmir illeri arası başlatan firmamız verdiği profesyonel ve kaliteli hizmet sayesinde gelen talepler doğrultusunda tüm Türkiye geneline hizmet vermeyi başlatmış bulunmakta. Amacımız her zaman verdiğimiz hizmet ile sektörde tavsiye edilen bir nakliye firması olmaktır.

Evden eve nakliyat sektöründe maalesef ki tavsiyelerden ziyade şikayet ve mağduriyet yazılarına rastlamak mümkün. Bunun en temel sebebi sektörde profesyonel firmalardan çok amatör ve korsan firmaların olmasından kaynaklanmaktadır.

Ev eşyalarınızı taşıtırken anlaştığınız firmayı detaylı araştırmanızı ve sözleşme yapmanızı öneririz. Aksi taktirde yaşayacağınız sorunlar sonucu herhangi bir hak talep edemez ve mağdur duruma düşersiniz.

Profesyonel bir firma ile çalışmak için bizi tercih edebilir ve sizlere verdiğimiz güven ile taşınmanızı huzur içinde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Date:Eyl 2014