Evden Eve Nakliyat

Firmamız İstanbul ve İzmir genelinde şehiriçi ve diğer illerimize şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz de paketleme, mobilyaların de-montaj ve montajı, beyaz eşyalarınızın sökme ve bağlantılarının yapılması, mutfak ve salonda bulunan cam ve porselen türü kırılacak eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi ve askıdaki elbiselerinizin askılı dolaplarda taşınması işlemleri titizlikle gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimiz tam kapsamlı olup, sigortalı taşımacılık yapılmaktadır.

Evden eve nakliyat işlemleri ön görüşme, eşyaların yerinde görülmesi, fiyatlandırma, taşıma, teslimat ve ödeme şeklinde belli bir program dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Firmamız şehiriçi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyanızın miktarına göre araç seçimi ve taşıma personel sayısını belirleyebilmek için ekspertiz hizmeti vermekte ve bu çalışma ile taşınmanızın sorunsuz gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Evden eve nakliye işlemlerinde tüm paketleme işlemlerimiz havalı naylon kraft kağıtlarla yapılmaktadır. Büyük boyuttaki tüm eşyalarınız bu malzemeden paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Aşağıda ev taşıma işlemlerimizden çekilmiş bazı resimler bulunmaktadır. Resimleri tıklayarak büyük boyutta eşyalarınızın nasıl paketlendiğini görebilirsiniz.

Eşya Paketleme - 6

Eşya Paketleme – 1

Eşya Paketleme - 7

Eşya Paketleme – 2

Eşya Paketleme - 5

Eşya Paketleme – 3

Eşya Paketleme - 3

Eşya Paketleme – 4

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 5

Eşya Paketleme - 1

Eşya Paketleme – 6