Öğrenci Eşyası Taşıma

Parsiyel taşımacılık hizmetlerinden yararlanarak öğrenci eşyalarınızı uygun fiyata taşıma imkanı bulabilirsiniz. Nasıl mı? Türkiye’nin 81 iline parça eşya nakliyesi yapan firmamıza ulaşarak ev eşyalarınızın miktarını ve taşınacağınız iller hakkında detaylı bilgi vererek en uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İstanbul ve İzmir’de ofisleri bulunan firmamız bu sayede Ege ve Marmara bölgesi başta olmak üzere ev eşyalarınızı yurdun dört bir yanına taşıma imkanı sağlamaktadır. Türkiye’nin her ilinde kurumsal çözüm ortakları bulunan şirketimiz sizlerin istediği zaman dilimine uyarak taşıma işleminizi zamanında ve sorunsuz bir şekilde sunmaktadır.

Parsiyel taşımacılık üzerine yapmış olduğu çalışmalar ile Türkiye’de ilk ve tek patentli nakliye firması olma özelliğimiz siz değerli müşterilerimizden almış olduğumuz destek sayesindedir.

Değerli öğrenci kardeşlerimiz firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilirler. Öğrencilerimize %20 indirim kampanyamızdan sadece öğrenci kimlik kartlarını ibraz ederek yararlanabilirler…