Şehirlerarası Parsiyel Taşımacılık

Firma olarak İstanbul, İzmir ve Ankara’dan tüm Türkiye geneline şehirlerarası parsiyel eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Az miktardaki eşyalarınızı firmamız aracılığı ile bir ilden bir başka ile ekonomik fiyatlara taşıma imkanı sağlamaktayız.

Parsiyel taşımacılık genellikle şehirlerarası yapılan bir taşıma türüdür. Şehir içinde az miktardaki eşyalarınızı taşımak istediğinizde firma o gün sadece sizlerin eşyalarını taşıyacağından özel bir araç göndermiş olacaktır. Bu durumda fiyat taşıdığınız eşyaya göre yüksek olabilmektedir. Oysaki şehirler arası taşımalarda firmamız gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirip enaz 2 ve daha çok taşımayı aynı gün içerisinde teslim alınacak şekilde organize ederek makul fiyatlar sunmaktadır.

Firma olarak 1997 yılından beri evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetleri sunmaktayız. Türkiye genelinde ilk parça eşya nakliyatı yapan firmayız. Özellikle yaz aylarında büyük şehirlerden tatil bölgelerine yazlık eşya gönderimi sıklıkla yaşanmaktadır. Dolayısıyla kullanmadığınız ve sadece yazlıkta değerlendirmek istediğiniz bir eşya için çok yüksek ücretler ödemek istemezsiniz. İşte tam bu sırada firmamız sizlere çözüm üreterek eşyalarınızı ekonomik fiyatlara sizlerden teslim alıp, en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir.

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya illeri arası haftalık seferlerimiz ile kısmi yüklerinizi makul ücretlere taşımaktayız. Taşıma işleminizi firmamız aracılığı ile gerçekleştirmek için lütfen firmamız ile enaz 1 hafta öncesinden iletişime geçiniz…

Şehirler arası taşımalarda eşyalarınız son model ve ev eşyası için dizayn edilmiş nakliye araçlarımız ile sarsıntısız bir şekilde taşınmaktadır. Tüm araçlarımız kendi sınıfının en son modelleri olup, 5 yaşından büyük nakliye aracımız yoktur. Ayrıca bütün nakliye kamyonlarımız firmamız reklam ve logolu olup kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır.

Detaylı bilgi için firmamızı arayabilir veya iletişim sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak sorularınıza cevap alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…