Hakkımızda

1997 yılında Tekin ÇAÇANOĞLU önderliğinde 5 kardeşin girişimi ile kurulan firmamız dürüstlük ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı ile sektörde şuan en çok adından bahsettiren nakliyat firmaları arasında yer almaktadır.

1997 yılı ile 2000 yılları arasında dürüst çalışmanın meyvelerini alan firmamız İstanbul Avrupa yakası Levent şubesini daha sonrasında da İzmir şubesini açarak İstanbul ve İzmir şubeleri ile Marmara ve Ege bölgeleri arasında komple ve parça eşya taşıma hizmetleri sunmaya başlamıştır.  Özellikle İstanbul ve İzmir arasında gerçekleşen ev eşyası taşımacılığına önem veren firmamız adeta her iki ilimiz arasında köprü vazifesi görmektedir.

Şehirlerarası ev eşyası taşımacılığında yaşanan olumsuzluklara karşın firmamız hizmet kalitesini artırarak daha büyük kitlelere ulaşmış ve en çok tercih edilen nakliyat firmaları arasında yerini almayı başarmıştır. Bugün gelinen noktada firmamız parsiyel taşımacılık hizmetini tüm Türkiye geneline sunarak sizleri büyük maddi yükümlülüklerden kurtarmaktadır.

YETKİ BELGELERİMİZ
Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden K-1 Yurtiçi Taşımacılığı, K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgelerini almıştır. Taşıma Yetki belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi, Yetki belgesiz Firmalarla Taşıma işlerini yaptıranlar mağduriyetleri halinde Kanuni çerçevede hiçbir hak talep edemeyeceklerdir.

Aşağıda bulunan Marka Patent ve K-3 Yetki Belgelerimizin üzerlerine tıklayarak büyük boyutta inceleyebilirsiniz.

Marka Patent

Marka Patent

K-3 Yetki Belgesi

K-3 Yetki Belgesi