İstanbul Eskişehir Parsiyel Taşıma

  • Eskişehir Parsiyel Taşıma

Eskişehir ülkemizin en büyük 2 tane Üniversitesine ev sahipliği yapan ve halk arasında öğrenci şehri olarak anılan bir ilimizdir. Özellikle İstanbul’a yakın olması sebebi ile İstanbul’da oturan öğrenciler için en çok tercih edilen illerin başında gelmektedir.

Bizim için ise İstanbul-Eskişehir arası öğrenci eşyası taşımak isteyen ailelere ve geleceğimiz olan öğrencilerimize Üniversite hayatları boyunca kullanacakları eşyalarını taşımak ve kendilerine yardımcı olmaktır.

Eskişehir ile İstanbul arası çok kısa olduğundan genelde firmalar özel araç fiyatı vermektedir. Firmamız bunun aksine eşyalarınızı parsiyel olarak daha ekonomik fiyatlara taşımaktadır. İstanbul’dan Ankara’ya veya Antalya’ya gidecek araçlarımızda kalan boşlukları değerlendirip eşyalarınızı ekonomik fiyatlara taşımaktayız. Sizlerde yüksek ücretler yerine ekonomik fiyatlar için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Haftalık İstanbul-Ankara veya Antalya seferlerimizden yararlanarak eşyalarınızı Eskişehir’e taşımak isterseniz iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

  • Date:Eyl 2014