İstanbul Muğla Parsiyel Taşıma

  • İstanbul Muğla Arası Taşıma

İstanbul Muğla arası parsiyel nakliyat hizmetini en çok sunduğumuz illerin başında gelmektedir. Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Milas, Marmaris, Köyceğiz, Ortaca ve Ula ilçelerine yaz aylarında her hafta enaz 1 sefer düzenlemekteyiz.

İstanbul ve çevre illerinden Muğla ve ilçelerine yoğun bir şekilde parça eşya taşıma talebi olmaktadır. Firmamız bu talepleri en iyi şekilde değerlendirerek gerekli organizasyonu yapıp eşyalarınızı dilediğiniz noktaya en kısa sürede teslim etmektedir.

Nakliye işlemlerinde firmamız kendi özmal araçlarını kullanmaktadır. Eşyanızın taşınması esnasında her türlü paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri ile sigortası tarafımızca yapılmaktadır. Hiçbir şekilde taşeron kullanılmamaktadır. Bu sayededir ki Türkiye’nin en güvenilir ev eşyası taşıma firmasıyız.

Ev eşyası taşımacılığı sektöründe aşırı derecede bilgi kirliliği bulunmaktadır. Firmamızı arayın ve tüm sorularınızın cevabını en doğru şekilde öğrenin. 1997’den beri hizmet verdiğimiz evden eve nakliyat sektöründe dürüst çalışmamız ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız ile sektörde en iyiler arasında ismimiz lanse edilmektedir.

İstanbul-Muğla evden eve nakliyat ve parsiyel eşya nakliyeleriniz de bizden bilgi ve fiyat almak için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz…

  • Date:Eyl 2014