İstanbul Antalya Parsiyel Taşıma

  • İstanbul Antalya Parsiyel Taşıma

Akdeniz bölgesinin tatil cenneti ve Türk turizmin kalbi olan Antalya şehri ve ilçelerine yaz dönemlerinde yoğunlukla olmak üzere parça eşya sevkiyatları sıklıkla gerçekleşmektedir.

Alanya, Finike, Kaş, Kemer, Manavgat, Serik ilçelerinde ikamet eden yerli turizmciler İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde bulunan evlerinde kullanmadıkları eşyalarını yazlıkta değerlendirmek için nakliye arayışında olmaktadırlar. İşte tam bu noktada firmamızı arayarak nakliye işleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Parsiyel taşımacılık hizmeti ile yalnızca yazlık eşyanızı değil, öğrenci eşyanızı ve kısmi eşyalarınızı da taşıyabilirsiniz. Örneğin eviniz 1+1 eşyanız var ve büyük bir araç fiyatı ödemek istemiyorsunuz. Bu durumda firmamızın sunduğu parsiyel taşımacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Parsiyel taşımacılıkta aynı güzergaha taşınacak birden fazla yük aynı araçta taşınarak taşınmanın ekonomik olması sağlanır. İstanbul Antalya arası parsiyel nakliyelerinizde firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz.

  • Date:Eyl 2014