Uygun Nakliye Fiyatları

Parsiyel taşımalarda en önemli nokta nakliye fiyatlarının düşük olmasıdır. Gönderdiğiniz eşyanın değerine yakın veya çok daha fazla bir ücret ödemeyi kimse istememektedir.

Firmamız bu bağlamda nakliye ücretlerini en uygun bir şekilde sunmakta ve taşıma işlemlerinizi organize etmektedir. Bunun için sizlerden isteğimiz sadece zaman konusunda bizlere opsiyon bırakmanız olacaktır.

Parsiyel nakliyelerde firmamız gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirip güzergah çalışması yapmakta ve eşyalarınızı sizlerden teslim alıp en kısa sürede gidilen güzergaha bağlı olarak tarafınıza teslim etmektedir. Yoğunlukla Marmara ve Ege bölgeleri arası çalışan firmamız İstanbul-Yalova-Bursa-Balıkesir-Manisa-İzmir-Aydın- Muğla güzergahına yaptığı çalışmalarla eşyalarınızı en ekonomik fiyatlarla nakliye işlemlerini yapmaktadır.

Nakliye ücreti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus sizlere çok ekonomik fiyat veren korsan ve amatör firmalardan uzak durmanız olacaktır. Çoğu nakliye firması şehirlerarası parsiyel taşımacılık hizmetlerinde taşeron kullanmaktadır. Dolayısıyla böyle bir firma tercihinde bulunmanızda maddi ve manevi zararlar yaşayabilirsiniz. Mağduriyet yaşamamak için firmadan kendi reklam ve logolu aracı ile taşımanızı yapmasını ve ödemenizi iş bitiminde yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Firmamız İstanbul ve İzmir’den tüm Türkiye geneline parsiyel eşya transferi gerçekleştirmektedir. Erken rezervasyonlarda %10 İndirim kampanyamızdan yararlanmak için bize 1 hafta öncesinden iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve nakliye işleminiz için yer ayırtabilirsiniz.

Eşya Paketleme - 1

Eşya Paketleme -1

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 2

Eşya Paketleme - 3

Eşya Paketleme – 3