Sigortalı Taşımacılık

Nakliye işlemi gerçekleştirirken ürünlerinizin zamanında istenilen yere ulaşması kadar güvenli ve hasarsız taşınması da önemli. Firmamız tüm taşıma hizmetlerinde gerek paketleme ve gerekse tecrübeli personel kadrosu ile eşyalarınızın hasar görme oranını en aza indirgemektedir. Elimizde olmayan kaza veya yangın gibi olaylarda ise müşterimizin maddi kayıp yaşamaması adına tüm taşıma hizmetlerimiz sigortalı yapılmaktadır.

Ülkemizde 2. el ev eşyasına geniş kapsamlı sigorta yapılmamasına rağmen firmamız personel kaynaklı hasarlarda müşterilerine taşıma bedelinin %20’sine kadar hasar ödeme garantisi vermektedir. Böylelikle olası küçük maddi zararlarda bile firmamız sizleri mağdur etmemekte ve sizlere tam bir güvence sunmaktadır.

Sigortalı taşımacılık için sunduğumuz bilgiler %100 doğru olup yalan vaatlerde bulunan firmalara karşı sizleri bir nebze de olsa uyarmak istedik. Unutmayın genel nakliye sigortaları sadece kamyon klozludur. Kaza ve yangın dışında taşıma esnasında oluşan hasarları kapsamamaktadır. Sizlere bu sigorta işlemi dışında güvence veren firmalar ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Daha detaylı bilgi için şubelerimizi arayabilir, aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını alabilirsiniz…

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

Türkiye'nin Her Yerine

3+1 Nakliye Aracımız

Eşya Paketleme - 4

Eşya Paketleme