Profesyonel Ekip

Ev eşyası nakliyesinde çalıştırdığımız tüm personellerimiz belli bir eğitimden sonra ev nakliyesinde çalıştırılmaktadır. Çalışan personelin sadece çalışkan olması değil, müşteri ilişkilerinin iyi olması, çevresine karşı duyarlı ve işini en iyi şekilde yapma duygusu taşımasına dikkat edilmelidir.

Evden eve nakliyat sektöründe yöneticiden çok personel, müşteri ile ikili ilişkilerde muhattap olmaktadır. Bu sebepledir ki çalıştırdığımız personeller bizi temsil ettiği için firmamız personelin eğitimine çok önem vermektedir.

Personellerimiz eşyanızın paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montaj işlemlerinin yapılması, taşınma ve yeni evde yerleştirme konusunda bilgi sahibi olup her türlü isteklerinizi anında yerine getirmekle mukelleflerdir.

Firmamız eşyanızın taşınması için her zaman sizlere yeteri derecede personel göndermektedir. Çoğu zaman personel sayımız müşterilerimizi hayrete düşürmektedir. Buradaki amaç eşyanızın kısa sürede ve sağlıklı taşınmasını sağlamaktır.

Nakliye işlemlerimizde çalışan personellerimiz genelde 18 ile 45 yaş aralığında olup, tüm personelimiz sigortalı çalıştırılmaktadır.

Evden eve nakliyat işlemlerinde en önemli unsur kalifiyeli ve deneyimli personelin çalışmasıdır. İşini iyi bilen bir personel eşyanızı en iyi şekilde paketler ve taşımasını en dikkatli şekilde gerçekleştirir. Eşyanızın hassasiyetine göre paketlemesini yapar ve işini şansa bırakmaz.

Bizi tercih eden her müşterimiz personelimizin çok gayretli ve iyi niyetli çalıştığından bahsetmektedirler. Bizde kendilerine bizi müşterilerimize karşı mahçup etmedikleri için teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devam etmesini ümid ederiz…