Kaliteli Hizmet

Her ev taşıma hizmeti alan müşterinin hayalidir kaliteli bir hizmet almak. Bunu sadece ev taşımak ile sınırlandırmak da doğru değil. Günümüz çağında herkes bir hizmet karşılığında ödediği rakama göre en iyi hizmeti almak ister.

Evden eve nakliyat müşterileri de bu beklentide olmalıdır. Fakat sektörde yaşanan o kadar olumsuzluk var ki çoğu tüketici böyle bir hizmetin asla mümkün olmadığına kanaat getirmiş. İşimiz gereği günde yüzlerce talep sahibi görüşmekteyiz. Çoğu tüketicide şöyle bir algı oluşmuş, ”bütün nakliyeciler aynı ben neden fazla ücret ödeyeyim. Ben 3 kere taşındım üçünde de taşıma öncesi çok iyi anlatmalarına rağmen taşıma esnasında başıma gelmeyen kalmadı?” şeklinde cümleler duyuyoruz.

Gerçekten bunu duyunca sektörümüzün ne halde olduğunu ve bizim gibi Kurumsal firmaların işinin çok daha zorlaştığının farkındayız. Bunun için ise müşterimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarak bu düşüncelerinin değişmesini az da olsa katkıda bulunmaktayız.

Kaliteli Hizmet Nedir?

Bize göre kaliteli hizmet sunuş aşamasında anlattığınız hizmetleri eksiksiz yerine getirmektir. Çünkü her firma sunumunda en kaliteli hizmeti sunduğunu zaten ifade etmektedir. Örneğin taşıma işlemi için 6 personel çalışacak denilmişse taşıma günü bunun eksiksiz olması, yine eşyalarınızı havalı naylon kraft kağıt ile sarılmaktadır deniliyorsa yine taşıma esnasında bu hizmet eksiksiz verilmelidir. Kısaca anlattığınız ile sunduğunuz hizmetler örtüşüyorsa zaten sizler müşterinize en iyi hizmeti sunmuş oluyorsunuz.

Bir aile firması olarak amacımız sektör içinde sunduğumuz hizmet kalitesi ile müşterilerimizin güvenini kazanmak ve onlara ev eşyası taşımacılığı sektöründe Kurumsal ve Profesyonel çalışan firmaların var olduğunu göstermektir. Unutmayın biz sadece eşya taşımıyoruz, gelecek için SORUMLULUK TAŞIYORUZ

Firmamız İstanbul ve İzmir’den tüm Türkiye geneline parsiyel eşya taşıma hizmetleri sunmaktadır. 1997 yılından beri günlük ve haftalık seferler ile az miktardaki kısmi eşyalarını şehirler arası göndermek isteyen siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında bilgi veya taşıyacağınız eşya miktarının nakliye ücretini öğrenmek için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz…